Šárka Kašparová - fotografka, kameramanka a cestovatelka

Novinky

Foto k novince Výstava KOLEM dokola / vernisáž výstavy 4. 3. od 18:00 v Milevsku

Výstava KOLEM dokola / vernisáž výstavy 4. 3. od 18:00 v Milevsku

Ráda bych vás pozvala na výstavu, kterou máme společně s tátou Josefem Kašparem v Galerii M v Milevsku. Budeme potěšeni, když dorazíte na vernisáž, která proběhne ve středu 4. března od 18:00, drobné občerstvení zajištěno, zazpívá a na kytaru zahraje Sabina Xena Křováková a klavírní doprovod obstará Jaromír Kašpar. Mix abstrakce, expresionismu a okamžiků z dalekých cest. Termín výstavy - 5.3. - 27.3.2020..

Foto k novince Přednáška Tuktukem po Jižní Americe v Táboře v úterý 25.2. od 19 hodin v Garage!

Přednáška Tuktukem po Jižní Americe v Táboře v úterý 25.2. od 19 hodin v Garage!

Přijďte si poslechnout příběhy jedné bláznivé expedice. Nevšední čtyřměsíční cesta napříč Jižní Amerikou v netradičním dopravním prostředku – tuktuku. Můžete se těšit na historky výhradně holčičí výpravy, která se vydala na cestu plnou zážitků a zažívala přitom nezapomenutelná dobrodružství. Vstup na místě: 100 Kč. Svá místa si můžete zamluvit na baru, nebo na messengeru FB Garage Tábor..

Foto k novince PF 2020!

PF 2020!

Veselé Vánoce a štastný nový rok 2020!.

Foto k novince Na cestě po Spojených arabských emirátech.

Na cestě po Spojených arabských emirátech.

V říjnu jsme s mamkou absolvovali výlet napříč Spojenými arabskými emiráty. Společně s Barčou Fukovou jsme natáčeli dokument nejen o zdejším životě, ale také o zajímavých místech, která jsou často turisty opomíjena..

Foto k novince Jihoamerická expedice v Sepekově v pátek 3.5. od 19 hodin!

Jihoamerická expedice v Sepekově v pátek 3.5. od 19 hodin!

Beseda o nevšední cestě napříč Jižní Amerikou v netradičním dopravním prostředku – tuktuku. Můžete se těšit na historky výhradně holčičí výpravy, která se vydala na cestu plnou zážitků a zažívala přitom nezapomenutelná dobrodružství. Vše doplněné o spoustu fotografií. Začátek v 19 hodin v Kulturním centru v Sepekově. Vstupné 50,- Kč..

Foto k novince Výstava Na cestách v Café Art

Výstava Na cestách v Café Art

Výstava Na cestách zachycuje nevšední cestu pětičlenné dívčí expedice v netradičním prostředku - tuktuku skrz Jižní Amerikou. .

Foto k novince Cestovatelská beseda v Ostravě 16.1. od 16:30!

Cestovatelská beseda v Ostravě 16.1. od 16:30!

Ve středu 16.1. od 16:30 v knihovně v Ostravě o bláznivé cestě napříč Jižní Amerikou v netradičním dopravním prostředku - tuktuku..

Foto k novince PF 2019

PF 2019

Moře štěstí, lásky a pohody v novém roce 2019 .

Foto k novince Rozhovor v Českém rozhlase

Rozhovor v Českém rozhlase

7. prosince jsem absolvovala rozhovor v českobudějovickém Českém rozhlase. .

Foto k novince Výstava v Českém rozhlase

Výstava v Českém rozhlase

V galerii Českého rozhlasu České Budějovice vás v prosinci seznámíme s neobyčejnými příběhy jedné bláznivé expedice Jižní Amerikou. Výstava fotografky, kameramanky a cestovatelky Šárky Kašparové začala v pondělí 3. prosince. .